Skip to content

Hakkımızda

Sizi Geleceğin Enerji Kaynağı ile buluşturuyoruz.

DAL SOLAR, 35 Yıldır Çimento, Enerji, Makine İmalatı ve Elektrik Motorları Sektörlerinde anahtar teslim hizmet sunan DAL Holding firması çatısı altında başvuru sürecinden itibaren anahtar teslim Güneş Enerji Santralleri Kurulumu (EPC), Bakım Onarım Hizmetleri, Saha Analiz ve Raporlama Hizmetleri sunmak üzere 2017 yılında kurulmuştur.

2017 yılında Lityum Akü Grupları ve Ev Sistemleri üzerine yapılan Ar- Ge Çalışmaları ile birlikte; Enerji Kooperatifi Projeleri, Tarımsal Sulama Projelerinde bir çok bölgede yatırımcılarına kredi ve hibe destek programlarından faydalandırarak anahtar teslim Güneş Enerji Santrallerinin kurulumuna başlamıştır. 2018 yılından itibaren Arazi Üzeri GES Projelerine ilave olarak Fabrikalar, Çiftlikler gibi çatı projelerinde anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Bünyemizde bulunan gerek yönetim gerek mühendis gerekse teknik kadro ciddi iş birikimleri ve tecrübeleri olan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Çalışanlarımız anahtar teslim arazi kurulumlarından çatı uygulamalarına, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hibe destek programlarından, TKDK- IPARD hibe destek programlarına kadar sektörün mutfağından gelen uzman, genç, dinamik ve güçlü bir ekipten oluşmaktadır. Güneş Enerjisi sektöründe Endüstriyel Çatı Projeleri, Arazi Uygulama Projeleri, Konut GES Projeleri, Solar Otopark Projeleri ve Güneş Enerji destekli Tarımsal Sulama Projelerinde dünyanın her yerinde anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve dünyanın farklı noktalarında görev alan uluslararası ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

Yatırımcılarımıza sunmuş olduğumuz projelerde uluslararası kredi kurumlarınca onaylanmış Tier 1 listede kayıtlı, kalitesi uzun yıllar sahada test edilmiş yüksek verimli, en yeni teknolojiye sahip ekipmanlar kullanmaktayız. Geniş bir yelpazeye sahip tedarikçi portföyümüzde Avrupa’dan Uzak Doğu’ya kadar birçok üretici firma yer almaktadır. Kullanmakta olduğumuz lisanslı simülasyon programlarımız sayesinde kurulacak Güneş Enerji Sistemin 10 yıllık üretim tahminlerini en doğru verilerle kurulum öncesi yatırımcılarımıza sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Başlıca verdiğimiz hizmetler:

Etkin projelerle enerji çözümleri üretiyoruz.

Siz de hemen bize ulaşarak proje ihtiyacınız için
uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.