Skip to content

Hizmetler

Sizi Geleceğin Enerji Kaynağı ile buluşturuyoruz.

Dal Solar olarak kaliteli, güvenilir hizmet anlayışımızla Türkiye nin her yerinde Güneş Enerjisi alanında örnek projeler sunarak sektörün lider oyuncularından biri olmak üzere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan gerek yönetim gerek mühendis gerekse teknik kadro, ciddi iş birikimleri ve tecrübeleri olan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Çalışanlarımız anahtar teslim arazi kurulumlarından çatı uygulamalarına, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hibe destek programlarından, TKDK- IPARD hibe destek programlarına kadar sektörün mutfağından gelen uzman, genç, dinamik ve güçlü bir ekipten oluşmaktadır. Güneş Enerjisi sektöründe Endüstriyel Çatı Projeleri, Arazi Uygulama Projeleri, Konut GES Projeleri, Solar Otopark Projeleri ve Güneş Enerji destekli Tarımsal Sulama Projelerinde dünyanın her yerinde anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve dünyanın farklı noktalarında görev alan uluslararası ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

Projelendirme ve Mühendislik

Deneyimli ve alanında uzman mühendislerimizin GES kurmak istediğiniz alanda yapmış olduğu keşifler sonrası, yatırımcımızın taleplerini en verimli şekilde karşılayacak şekilde sistem tasarımı yaparak detaylı fizibilite çalışmaları hazırlanmaktadır.

 GES kullanım amacınıza göre üretim tüketim analizleri yapılması ile mevcut alanınıza kurulabilecek optimum tasarım ve en uygun ekipman seçimleri ile uzun ömürde sürekli verimde çalışacak santraller sunmaktayız.

Anahtar Teslim Kurulum Hizmetleri

– Bölgenizde bulunan Elektrik dağıtım şirketine yapılacak başvuru sürecinden itibaren Geçici Kabule kadar olan tüm evraksal süreçlerin hazırlanması ve takibi
– TEDAŞ resmi uygulama projelerinin hazırlanması ve onaylarının alınması
– Satın alma ve Saha tedarik süreçlerinin tamamlanması
– Elektriksel ve Mekanik montaj işlerinin kusursuz şekilde tamamlanması
– Devreye alma ve Test işlemleri
– Kabul yapılması, kabul sonrası bakım onarım hizmetlerinin tamamı Dal Solar bünyesinde sunulmaktadır.

İşletme ve Bakım

Anahtar teslim kurduğumuz santrallerle birlikte, mevcut kabul İşlemi yapılan devrede olan tüm santrallerinizde elektriksel ve mekanik kontrollerinden yapılması, üretim analizlerinin yapılması, PR Kontrolleri, haftalık-aylık raporlamaların hazırlanması işlerinin hizmetlerinin tamamı Dal Solar tarafından yatırımcılarımıza sunulmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

– JES, RES, BİOGAZ gibi mevcut santrallerine entegre kurulacak GES santralleri için ön fizibilite yapılması, optimum tasarımın yapılması, tüketim üretim analizleri hazırlanması, Hibe ve Finans kaynak destekleri
– Çatı ve Arazi üzeri GES kurulumları için gerekli ön fizibilite yapılması, optimum tasarımın yapılması, tüketim üretim analizleri hazırlanması, Hibe ve Finans kaynak destekleri
– Mevcut Kurulu Santrallerinizde üretim takiplerinin yapılması, iyileştirme hizmetleri
– Tarımsal Sulama Projelerinde ön fizibilite yapılması, optimum tasarımın yapılması, tüketim üretim analizleri hazırlanması, Hibe ve Finans kaynak destekleri

Satın Alma & Tedarik

Yatırımcılarımıza sunmuş olduğumuz projelerde uluslararası kredi kurumlarınca onaylanmış, Tier 1 listede kayıtlı, kalitesi uzun yıllar sahada test edilmiş yüksek verimli, en yeni teknolojiye sahip ekipmanlar kullanmaktayız. Geniş bir yelpazeye sahip tedarikçi portföyümüzde Avrupa’dan Uzak Doğu’ya kadar birçok üretici firma yer almaktadır. Kullanmakta olduğumuz lisanslı simülasyon programlarımız sayesinde kurulacak Güneş Enerji Sistemin 10 yıllık üretim tahminlerini en doğru verilerle kurulum öncesi yatırımcılarımıza sunmaktayız.

Etkin projelerle enerji çözümleri üretiyoruz.

Siz de hemen bize ulaşarak proje ihtiyacınız için
uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.